KONST / Litografier / Färglitografier 13374458
nr 1337 4458
Paul Holsby
(1921-2007), Sverige
Färglitografier, 2 st, 190-upplaga, 1971 / -73. Signerad. Motivet: 11x15 cm
Paul Holsby, född 1921 i Norrtälje, död 2007, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:19:50
13/7 14:03:38
Paul Holsby
Läs mer om Paul Holsby